Welpen op bezoek bij brandweer Budel

Categories:

Op 6 mei zijn de welpen op bezoek geweest bij de brandweer in Budel. Ze mochten een brandweerauto van binnen bekijken, oefenen met gereedschap om een fiets kapot te knippen zelf een pop redden uit een ruimte vol rook en natuurlijk als klap op de vuurpijl aan de slag met een brandweerslang.

De welpen waren onder de indruk van alles wat er verteld werd en wat ze zelf mochten doen, al met al een topochtend!

” We waren bij de brandweerkazerne in Budel. Er waren vier onderdelen. Je mocht met een groepje van vijf. Je begon met een onderdeel. Dit waren de onderdelen: kijken in de  brandweerauto wat er allemaal in zit, gereedschap van brandweer gebruiken om een fiets kapot te knippen en een busje op te tillen, brandweerman legt uit wat zijn werk is en wat hij doet en we moesten een pop uit een kamer met rook tillen, met een brandweerslang spuiten op het doel.”
– Joost 10 jaar-

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *