Contact

Adres:

Blokhut “De Kroekraan”
De vloeten 4
6027 RB  Soerendonk

Bestuur:

Voorzitter – Peter Albers (tel: 06 20955607) bestuur@scoutingkizito.com

Penningmeester:  penningmeester@scoutingkizito.com

Ledenadministratie (tel: 06 16092835) ledenadministratie@scoutingkizito.com

Speltakken

Wil je een keer komen kijken? neem dan contact op met de speltakken, dit kan het makkelijkst via de mail:

Bevers:  bevers@scoutingkizito.com
Welpen: welpen@scoutingkizito.com
Scouts: scouts@scoutingkizito.com
Explorers: explorers@scoutingkizito.com
Roverscouts: roverscouts@scoutingkizito.com
Plusscouts: plusscouts@scoutingkizito.com

Algemeen:

info@scoutingkizito.com

Vertrouwenspersonen:

Frank de Regter, 06-13182021

Helene Verweerden 06-12312458

Verhuur: verhuur@scoutingkizito.com

Materiaal / Beheer: materialen@scoutingkizito.com

Website:  website@scoutingkizito.com

Helene en Frank